Producent mebli dziecięcych Bedsy

Misja, która nam przyświeca, to tworzenie naturalnie pięknych, trwałych i funkcjonalnych mebli.

Bedsy Sprytne Meble to producent mebli dziecięcych – młoda polska marka, którą tworzą kreatywni projektanci funkcjonalnego meblowego wzornictwa.

Jako producent mebli dla dzieci dużą wagę przywiązujemy do oryginalnego designu, ale przede wszystkim solidności i funkcjonalności. Mamy świadomość, że tego oczekują nasi mali klienci i ich rodzice.

Chcemy tworzyć polskie meble dla dzieci, ale nie tylko. Nasze projekty, takie jak biurka, szafy czy regały, mogą stworzyć niebanalne wnętrze pokoju niejednego dorosłego, który ceni jakość i oryginalność.

Nasze oryginalne meble dla dzieci są projektowane i produkowane w sposób zapewniający długotrwałe ich użytkowanie. Każdy z nowopowstałych egzemplarzy jest wykonywany na zamówienie z wysokiej jakości polskiej sklejki liściastej lub iglastej, charakteryzującej się wysokimi walorami estetycznymi i wytrzymałościowymi. Nasi dostawcy, często firmy rodzinne istniejące od pokoleń, zobligowane są do zachowywania bardzo wysokich standardów produkcji. Wszystko po to, by nasze polskie meble drewniane były wytrzymałe i bezpieczne.